MMORPG »

Metin2 – Kaydol,Kayıt,Oyna

TR_M2_728x90_0213[1]

 

Metin2 ücretsız KAYIT OL

 

Windowslive hesabı almak için TIKLAYIN

 

Eğer windowslive hesabı almayı bilmiyorsanız TIKLAYIN

 

Metin2 TR sitesine kaydolmak için ilk önce buraya tıklayın

 

Metin 2 sitesine girdikten sonra resimde görüldüğü üzere kullanıcı adımızı,e-posta adresimizi ve şifremizi giriyoruz.Lakin e-posta adresimiz hotmail.com uzantılı olmayacaktır.Windowslive e-posta adresi olacaktır.Nasıl alınacağını bilmiyorsanız tıklayın.E-posta adresimizi aldıktan sonra,e-posta kutucuğuna yazıyoruz ,sözleşmeyi kabul ederek “KAYDOL” mavi kaydol butonuna tıklıyoruz.

metin2gorsel1Daha sonra metin2 sitesinden bi aktivasyon postası gelicek.Aşşağıda resimde olduğu gibi gelen e-posta’yı açıyoruz.

2[1]

Yukarıdaki resim’de görüldüğü üzere gelen linkimize tıklıyoruz ve metin2 hesabımızı aktif etmiş oluyoruz.

3[1]

Metin2 oyununu indirmek için hizmet sunan internet sitelerinden faydalanabilirsiniz. Bu efsanevi oyun, 2003 yılında kurulan Alman firması, Gameforge tarafından geliştirilmiş ve piyasaya sürülmüştür. Dünyanın birçok ülkesinde, binlerce kullanıcısı bulunmaktadır. Oyun ülkemizde de büyük ilgi görmektedir. Bu anlamda, Metin2 en fazla oynanan oyunların başında gelmektedir. Online indirme seçeneklerinin olması da bu ilgiyi artırmaktadır. Metin2 kaydol işlemlerini yaparak, ilgili adreslerden çok kısa sürede oyunu cihazınıza indirebilirsiniz. Metin2 kayıt kısımları, internet sitelerinin hemen ana sayfalarında karşınıza çıkacaktır.

 

Metin2 size çok farklı bir dünyanın kapılarını aralayacaktır. Bu anlamda, gerçekten günlük yaşamınızın sıkıntılarından arınmanızı sağlayacak, öze ve fantastik bir oyundur. Oyunda, krallıklar arasındaki savaşlarda, birçok farklı ortamda bir düzen kuracaksınız. Karakterler ve silahlar ile film tadında savaşlar içinde olacaksınız. Özellikle, tek başınıza olduğunuz zamanlarda, kendinizi soyutlamak ve farklı heyecanlar yaşamak için bu oyunu oynayabilirsiniz. Ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı anlayacaksınız. Mutlaka online olarak indirin ve farklı hemen anlayın.

indir_buton[1]

 • Like!
  0

Comments:

7 YORUMLAR

 1. Hadra 4 Mart 2014 at 14:49 - Reply

  Metin2′ye üye oldum fakat nasıl indiricem?

 2. Sadullah 4 Mart 2014 at 14:50 - Reply

  Arkadaşlar bana teşekkür edeceksiniz.
  Sorun denendi 100% çalışıyor.
  1- ilk önce hotmail’e girip yalnızca windowslive hesabı açın.
  2-metin2 ye kaydolun.
  3- oyunun keyfini yaşayın.

 3. Büşra 4 Mart 2014 at 15:04 - Reply

  beyler windowslive olarak msn kurun oluor ben denedim oluorrr

 4. Mevlüt 5 Mart 2014 at 19:20 - Reply

  Ben kaydol dedim.Ama e-postanız yanlış falan diyo yeni e-posta aldım onla yaptım onlada olmuyooo .ss

  • Muhammed 28 Ekim 2014 at 16:40 - Reply

   Hotmail.com’a girerek windowslive hesabı alıcaksınız.Çünkü metin2′ye kayıt olurken sıkıntı çıkmasın diye.

 5. Mehmet 9 Mart 2014 at 22:25 - Reply

  ben metin2 nin sitesine girdim kayıt için gerekli şeyleri yazdım kullanıcı adı şifre e-posta falan..Kayıt ol diyorum e postanın yanında baloncukta diyokiikkat! E-posta adresiniz yanlış. Ben napıcam şimdi.?? Yardımcı olurmusunuz lütfen?..

Yorum bırak

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>